Szanowni Państwo,

    Zajmujemy się ułatwianiem życia właścicielom małych i średnich firm. Zapewniamy rzetelne i odpowiedzialne prowadzenie księgowości firmy oparte na gruntownej znajomości przepisów prawnych i wieloletnim doświadczeniu, oraz fachowe doradztwo w zakresie ubezpieczeń społecznych i podatków.

    Doradzamy w jaki sposób korzystać z ulg podatkowych. Jaką wybrać formę opodatkowania, aby była ona dla podatnika najkorzystniejsza. Udzielamy porad, opinii i wyjaśnień w sprawach podatkowych.
 

Nasza oferta obejmuje:
  •   Prowadzenie ksiąg podatkowych oraz rejestrów VAT
  •   Terminowe składanie deklaracji podatkowych
  •   Przechowywanie księgi podatkowej oraz dokumentów związanych z jej prowadzeniem
  •   Informowanie o zmianach w przepisach podatkowych i ZUS
  •   Prowadzenie spraw pracowniczych i ZUS

Biuro Rachunkowe ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe i rzetelne prowadzenie ksiąg podatnika w oparciu o otrzymane od niego dokumenty i informacje.

Ceny naszych usług są każdorazowo negocjowane z klientem. Podstawowe czynniki mające wpływ na cenę to: rodzaj działalności, ilość księgowanych w miesiącu dokumentów, wielkość zatrudnienia. Firmy mieszczące się w ilości 100 dokumentów miesięcznie mają stałą zryczałtowaną opłatę podstawową.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pierwsze spotkanie z klientem jest zawsze niezobowiązujące oraz bezpłatne. W jego trakcie oceniamy skalę i specyfikę prowadzonej działalności. Dla nowo powstających firm wyjaśniamy zasady prowadzenia rozliczeń oraz doradzamy jak szybko i sprawnie dokonać rejestracji.

doradca podatkowy
Leszek Szymczak
BIURO RACHUNKOWE  30-347 Kraków, ul. Wadowicka 3 p.319
Tel.(012) 269-23-65  tel.kom: 601-445-788
www.lexel.pl  e-mail:lexel@kr.onet.pl